KOMISJA KONKURSOWA


marta-andrysiak (44 kB)


Marta Andrysiak - dyplomowany nauczyciel języka angielskiego, wolontariusz Fundacji Odyssey of The Mind Polska, opiekun trenerów Odysei Umysłu, laureatka Nagrody im. Prof. Sołowiej. W swojej pracy pedagogicznej stawia na kreatywność i pracę zespołową, chętnie korzysta z nowoczesnych technologii na lekcjach. Prywatnie wielbicielka wędrówek górskich i mama siedmiomiesięcznego Wincentego.
justyna-debich (39 kB)


Justyna Debich - producentka sesji fotograficznych i programów telewizyjnych, założycielka Studia Tęcza w Warszawie, kompleksu profesjonalnych studiów fotograficznych i filmowych, w których realizowano projekty m.in. dla takich marek jak: BMW, Microsoft, TLC, AXE, Bestsellery Empiku.
marcin-malewski (24 kB)


Marcin Malewski - właściciel firmy Lumicon FX, zajmującej się kompleksową produkcją komputerowych efektów specjalnych na potrzeby filmu i reklamy. Odpowiedzialny za animacje komputerowe i efekty wizualne m.in. w serialach "Belfer", "Prawo Agaty", "Lekarze" oraz w filmach "Listy do M.", "Onirica", "Być jak Kazimierz Dejna".
maciej-stasierski (39 kB)


Maciej Stasierski - krytyk filmowy i współautor serwisu WatchingClosely.pl. Redaktor naczelny portalu Kalejdoskop Wrocław. Wielki wielbiciel kina Tima Burtona, miłośnik dobrej muzyki filmowej.
marcin-stefanow (31 kB)


Marcin Stefanow, ViDiS S.A. - od 8 lat zawodowo związany z nowymi technologiami w edukacji. Entuzjasta rozwiązań interaktywnych oraz urządzeń wspierających naukę STEM, który doskonale zna narzędzia w praktyczny sposób wprowadzające uczniów w zagadnienia z zakresu nauk ścisłych. Prywatnie tata, który nie tylko potrafi zaprogramować robota, ale także chętnie pogra w planszówkę.