KOMISJA KONKURSOWA
Marta Andrysiak - dyplomowany nauczyciel języka angielskiego, wolontariusz Fundacji Odyssey of The Mind Polska, opiekun trenerów Odysei Umysłu, laureatka Nagrody im. Prof. Sołowiej. W swojej pracy pedagogicznej stawia na kreatywność i pracę zespołową, chętnie korzysta z nowoczesnych technologii na lekcjach. Prywatnie wielbicielka wędrówek górskich i mama siedmiomiesięcznego Wincentego.


Justyna Debich - producentka sesji fotograficznych i programów telewizyjnych, założycielka Studia Tęcza w Warszawie, kompleksu profesjonalnych studiów fotograficznych i filmowych w których realizowano projekty m.in. dla takich marek jak: BMW, Microsoft, TLC, AXE, Bestsellery Empiku.


Anna Gatkowska - emerytowana nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej w Szkole Podstawowej w Chełmnie. Z wielką pasją i zaangażowaniem przekazywała swoim uczniom dar radości z nauki, wyposażała w wiedzę i umiejętności oraz przekazywała bezcenne wartości, np. szacunek, czy wrażliwość na drugiego człowieka. W każdym dziecku potrafi znaleźć talent.


Magdalena Podgórska - pasjonatka sztuki, utalentowana w wielu technikach plastycznych dzieli się swoją wiedzą podczas zajęć artystycznych z dziećmi i młodzieżą. W swoich autorskich „skrzyniach tajemnic” łączy sztukę, matematykę i logiczne myślenie z nowoczesnymi technologiami.


Marcin Stefanow, ViDiS SA - od 9 lat zawodowo związany z nowymi technologiami w edukacji. Entuzjasta rozwiązań interaktywnych oraz urządzeń wspierających naukę STEM, który doskonale zna narzędzia w praktyczny sposób wprowadzające uczniów w zagadnienia z zakresu nauk ścisłych.